آموزش کورل دراو

قم , میدان مطهری
۵۰% تخفیف
۵۵,۰۰۰تومان
پرداخت شما
قیمت واقعی
۱۱۰,۰۰۰تومان
بر اساس ۰ رای
0.000

ویژگی ها

  • 50 درصد تخفیف آموزش نرم افزار COREL DRAW ویژه اعضاء سلامت کارت

 

شرایط استفاده

  • برای استفاده از تخفیف ویژه سلامت کارت می بایست در سایت ثبت نام نموده و اقدام به خرید و تهیه سلامت کارت نمایید.
  • با مراجعه به مرکز طرف قرارداد با سلامت کارت در مرحله پرداخت با ارائه سلامت کارت از تخفیف قید شده بهره مند شوید.
مشخصات فروشنده
قم, میدان مطهری, (مطهری) کوچه سازمان آب، ساختمان تراشه، واحد 1
36639915
  • کرل دراو یک نرم افزار گرافیکی برداری (وکتور) است که اولین بار در ژانویه سال ۱۹۸۹ نسخه ۱.۰۰ آن توسط شرکت Corel (در شهر اتاوای کانادا) طراحی و برنامه نویسی شد. در سال ۱۹۸۷ شرکت COREL ، Michel Bouillon و Pat Beirne را به منظور توسعه و برنامه نویسی به استخدام خود در آورد. به مرور زمان امکانات بیشتری به این نرم افزار اضافه شد تا به صورت یک نرم افزار قوی جهت طراحی گرافیک برداری در آمد.
  • پس از مدت کوتاهی نسخه CorelDRAW 1.01 در مارس ۱۹۸۹ برنامه نویسی شد. نسخه ۱.۰۱ قابلیت ترسیم مربع و مستطیل را با نگه داشتن کلید Shift دارا بود. همچنین این نسخه دارای یک منوی فایل بود که در این منو گزینه کنترل پنل برای ارتباط با یک چاپگر وجود داشت. در کنار این نرم افزار چند نرم افزار جانبی دیگر هم با عنوان مدیریت فونت، برنامه عکس گرفتن از صفحه دسکتاپ و یک ویرایشگر عکس با نام PhotoPaint نصب می شود.
  • نماد نرم افزار کرل دروا یک بالن رنگی است که ازنسخه ۲ به بعد آن را به عنوان نماد اصلی این نرم افزار انتخاب کردند. ولی از نسخه ۵ تا نسخه ۱۳ طرح های مختلفی رو برای تصویر ورود به نرم افزار انتخاب کردند، ولی شرکت کرل مجددا از نسخه X4 از همان نماد بالن استفاده کردند. در این بخش می توانید تصاویری از نمای ورود به نرم افزار کرل دراو رو از نسخه یک اون تا آخرین نسخه که X5 یا همان نسخه ۱۵ هستش رو مشاهده کنید.
  • کاربران زیادی در نقاط دنیا از این نرم افزار جهت رابط کاربری گرافیک و چاپ از آن استفاده می کنند. از نرم افزارهای مشابه می توان به نرم افزار ادوبی ایلاستراتور محصول شرکت Adobe اشاره کرد. می توان گفت حدود ۹۰ درصد از کاربران در ایران از نرم افزار کرل دراو استفاده می کنند. ولی در خارج از ایران بیشتر از نرم افزار ایلاستراتور استفاده می کنند چون این نرم افزار را (ایلاستراتور) قوی تر، استاندارد و حرفه ای تر از کرل دراو می دانند. در حال حاضر آخرین نسخه نرم افزار کرل دراو نسخه X5 یعنی همان نسخه ۱۵ می باشد که در فوریه ۲۰۱۰ منتشر شد.
  • شرکت COREL:
  • این شرکت در حال حاضر یکی از شرکت های معروف دنیاست که در چندین سال پیش برند ULEAD رو که یک برند تایوانی بود خریداری کرد. همچنین این شرکت رقیب شرکت ادوبی است، اما ادوبی خیلی قوی تر و حرفه ای تر از کرل عمل می کنه و به نظر من یه سر و گردن بالاتره. در کشورهای خارجی اکثر ایلاستراتور رو به کرل دراو ترجیح می دهند. این موضوع رو به وضوح می تونید در سرچ گوگل مشاهده کنید. اگه در گوگل آموزش ایلاستراتور رو به زبان لاتین سرچ کنید می بینید که به یافته های بیشتری نسبت به کرل دراو دسترسی پیدا می کنید. اما در ایران ایلاستراتور خیلی گمنام تر است در بین طراحان. البته طراحان حرفه ای ایلاستراتور را به خوبی میشناسند و از در کنار نرم افزار کرل دراو استفاده می کنند.

سوالات

برای ارسال سوال ابتدا وارد شوید.
قم 0.000
.
.
۲۵% تخفیف
قم 0.000
.
.
۱۵% تخفیف
قم 0.000
۵۰۰۰ تومان
۱۰۰۰۰ تومان
۵۰% تخفیف
قم 0.000
.
.
۲۰% تخفیف
قم 0.000
.
.
۷% تخفیف
قم 1.000
۶۰۰۰ تومان
۱۲۰۰۰ تومان
۵۰% تخفیف
قم 0.000
.
.
۱۰% تخفیف
قم 0.000
۱۲۷۵۰۰۰ تومان
۱۵۰۰۰۰۰ تومان
۱۵% تخفیف
قم 0.000
.
.
۱۵% تخفیف
قم 0.000
.
.
۴۰% تخفیف